KURZ OLEJOMALBY - za jeden den malířem 19.3. 2017 v Č.B.

19.03.2017 09:00

Ačkoliv mou hlavní činností jsou EFT konzultace a kurzy, dostala jsem nabídku na pořádání kurzu malování. Není to náhoda. Již cca rok vím přání mé duše, že chce, abych začala malovat právě olejvými barvami. Pro samou práci, jsem neměla prostor, abych si udělala čas i na radost. Dnes je trend dělat jen povinnosti, účelnou práci, nemít čas na sebe a přitom zapomínáme, že radost je smyslem našeho života, naší motivací a také oddechem, kdy celé tělo regeneruje, nabíjí se životní energií a duše se raduje. A protože Vesmír vždy k nám přivede to, co naše duše chce, možná nečtete tuto stránku náhodou ani vy.

Možná by bylo fajn užít si jeden den pro sebe zcela jinak - bez práce, bez shonu a "nabít si baterky".  Přijďte si užít nalézání svého talentu tvoření a zvýšení své sebehodnoty z nádherného obrázku, o kterém jste byli přesvědčeni, že byste nikdy nenamalovali! Opravdu. Naučíte se takovou techniku díky níž namaluje krásný obrázek i ten, kdo nikdy nic hezkého nenamaloval. A určitě překvapíte i své blízké...:-)

ZA JEDEN DEN MALÍŘEM je každý, kdo jde na tento kurz díky speciální technice Boba Rosse a Dry Brush, kdy vás lektor vede krok za krokem a zcela jednoduše tak namalujete štětcem a olejovými barvami mnohem hezčí obraz než byste si mysleli! Je to podobné jako kreslení pravou mozkovou hemisférou, kde se také učíte krok za krokem kreslit a víte přesně jak a co nekreslit.

OBRÁZKY NA VÝBĚR PRO MALOVÁNÍ NA KURZU V DANÉM TERMÍNU JSOU NÍŽE NA TÉTO STRÁNCE

Ukázky z kurzu - moje první zkušenost malování zvířete a první zkušenost malování krajiny mé dcery :-)

Jak kurz probíhá? 

Z nabídky obrazů pro jednotlivý termín si vyberete, co chcete malovat a do přihlášky na kurz sdělíte, jaký obraz jste si vybrali. Lektor pro vás připraví plátno, potřebné druhy štětců a barvy. Nic nepotřebujete, případně jen plášť nebo staré tričko, abyste se neumazali. Během dne si namalujete kompletní obraz a techniku, kterou se naučíte pak můžete doma využít a namalovat tématicky podobné obrazy. Obraz si domů odnášíte ještě mokrý, bude schnout cca 14 dní.

 

Proč je výběr jen ze dvou možností?

Na kurzu vám lektor ukazuje jednotlivé tahy štětcem, jaký štětec je na který tah a tvar vhodný a postupně vám pod rukama vzniká nádherné dílo. Kurzů, kde si můžete malovat co chcete je hodně, ale nedostáváte tam tak podrobnou péči a výuku jako zde. Z časových důvodů a preciznosti jednotlivých tahů štětcem není možné malovat v jednom dni více předloh. Předností tohoto kurzu je, že si namalujete vždy orpavdu krásný obraz, naučíte se danou technikou malovat konrétní téma, které pak můžete i doma použít. Kdo s námi byl již na kurzu, je možné pro příště domluvit a objednat si obraz, který by chtěl malovat.


 

Obrazy na výběr 19.3.2017 - lektor Pavel Michalica
                                  
 

 

Přihlášení:

pošlete na mail alice.blaho@email.cz a ještě ode mne dostanete dárek: slevový kód

 

Cena jednodenního kurzu a SLEVA NA KURZ:

Běžná cena včetně všech malířských potřeb je Kč 3200,-,  vy ale ode mne dostanete slevový kód po přihlášení na kurz u mne a to ve výši Kč 1000,- pro jednotlivce, tedy zpaltatíte 2 200 Kč,  a když půjdete ve dvou, dostanete slevu Kč 2400,-  takže místo 2x 3200,- zaplatíte jen 2x 2000 Kč. 

 


POZOR NAPIŠTE SI O SLEVOVÝ KÓD NA : alice.blaho@email.cz