ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE - KURZ 5.-6.11. 2016

05.11.2016 09:00

Každý máme schopnost číst informace z kvantového pole, ale nechali jsme se vlákat do reality, která říká, že těmito schopnostmi, možnostmi a fenomény disponují jen vyvolení. Co kdybychom si připustili, že tyto schopnosti máme na dosah i my, a tím změnili svůj pohled na sebe, na fungování světa a začali své dovednosti využívat pro zlepšení našeho života?

KURZ "ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE"  v Č.Budějovicích 5.-6.11.2016

Lektor Jiří Lexa

Vše, co se nám v životě „děje“, je důsledkem našich vědomých, či nevědomých myšlenek. Vše, co se nám v životě „děje“, má svoji příčinu. Co kdybychom si tuto příčinu dokázali načíst z kvantového pole? Změnilo by nám to život?

Pokud vás zajímá tato možnost, můžete navštívit dvoudenní seminář 

"Čtení z kvantového pole a zvědomování příčin".

Díky této úžasné metodě můžete komunikovat například s lidmi, kteří již nejsou mezi námi, ale jejich energie z Vesmíru nezmizela. Chcete položit otázky významným osobnostem, které kdy chodily po tomto světě? I toto vám umožňuje čtení z kvantového pole.

Zajímají vás inkarnace, které jste si prožili? I k této otázce si můžete zvědomit potřebné odpovědi. Vše je ve vašich rukách. 

Co vám může čtení z kvantového pole přinést?

  •   Cestu k pevnému zdraví na základě nalezení příčin jeho poškození

  •   Díky nekonečnému spektru informací, příliv prosperity a hojnosti do vašeho života

  •   Pochopení problémů ve vašich vztazích a docílení nápravy na všech úrovních 

  •   Zvědomění příčiny současných problémů

  •   Radu, jaké řešení je v daný okamžik pro vás přínosné

  •   Informaci, kterým směrem se ubírat

  •   Odpověď, proč se vám v současnosti nedaří podle vašich představ

  •  ....a mnoho dalších odpovědí

Jak to vlastně funguje?

Každý člověk je z kvantového pohledu energetickým záznamem v kvantovém poli. Zde zanechává svůj otisk od prvního samostatného působení své duše, či jejího fragmentu. Nezáleží proto, v které inkarnaci se zrovna nachází, neboť jeho energie se nevytrácí a je kdykoliv dohledatelná (čitelná). 

V dobách minulých inkarnací jsme zanechali mnoho energetických otisků, které určitým způsobem ovlivňují naši současnost. Např. různé sliby chudoby, přísahy lásky "až za hrob", či další dohody, které stále setrvávají v kvantovém poli a při každém dalším zrození, nám dokáží velmi znepříjemnit život, aniž bychom si je uvědomovali. 

V praxi to vypadá tak, že hodně pracujeme, snažíme se, máme vedlejšáky a přesto se nám neustále nedostávají peníze. Je možné, že jsme kdysi složili slib chudoby v nějaké církvi apod. a je to právě ten důvod, který brzdí naši prosperitu. Další častý úkaz je, že manželé vedle sebe 30 let žijí, jako dva cizí lidé, ale nedokáží se od sebe "odtrhnout". Jsou nešťastní a vzájemně jsou si lhostejní, ale odejít nemohou. Zřejmě si v některé z minulých inkarnací slíbili lásku na "věky věků" a je to tady. Posledním příkladem jsou neustálé zdravotní problémy. Úrazy, nemoci, či jiné projevy na fyzické úrovni jsou mnohdy pouze nedořešeným energetickým problémem z minulých inkarnací, který je třeba vyřešti, aby se nám ulevilo.

Cena kurzu: 4 500 Kč

Časový harmonogram:

sobota 10:00 - 18:00 hod.

neděle  9:00 - 17: 00 hod.

Přihlášení na kurz: 

odesláním vyplněného formuláře vlevo obdržíte informační mail ke kurzu.

Používáte-li seznam, gmail, může tento email spadnout do Hromadné, Promo či Spam pošty, tomu zabráníte přidáním mé emailové adresy do hlavních kontaktů. alice.blaho@email.cz

UKÁZKY ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE

V blogu J. Lexy naleznete ukázky a příklady využití čtení z kvantového pole ZDE