KŘIŠŤÁLOVÁ CESTA - intenzivní meditačně terapeutický seminář

10.05.2014 09:00

Dvoudenní seminář – „Křišťálová cesta“ v Českých Budějovicích

10.-11.5.2014

Když nás trápí problémy a nevíme si s nimi rady, je čas podívat se dovnitř  sebe a tam změnit příčiny problémů. Intenzivní terapeuticko-meditační víkend vám nabízí víc. Rozkryjete příčiny problémů, uvíznuté staré energie uvolníte, uzdravíte své vnitřní dítě, vyčistíte a ukončíte karmické vazby, prožijete hluboké odpuštění,  rozpustíte bloky na srdci aby k vám mohla proudit láska a hojnost na všech úrovních. 

Sobota: 

pročištění energetických a myšlenkových bloků, rušení slibů a přísah z minulých životů. Za použití systémů práce s Vyšším já se společně řízenými meditačně-terapeutickými postupy pustíme do rušení karmických vlivů, které na nás v současné době působí, přenastavíme se do správného aktuálního stavu a přerušíme karmické vazby minulých životů. Následně budeme pracovat na sebepřijetí, sebedůvěře a sebelásce. V rámci tohoto budeme pracovat i s vnitřním dítětem. Nastavíme si také správný žebříček hodnot a zrušíme negativní vlivy, které vznikly v dětství a stále nás byť nevědomě ovlivňují.

Neděle: 

práce se srdeční čakrou, přijímání a otevření se lásce, napojení na lásku, propojení s univerzálním zdrojem. Otevření se přijímání, rušení negativních vzorců k přenastavení hojnosti, práce napříč časem a prostorem k pozvednutí vlastní hladiny finanční hojnosti a přitáhnutí příležitostí do života. Podpoříme vykonávanou práci na sobě prvky ze systémů práce s energiemi,  učení Vyššího Já a Quantum .

Jedná se o vhodnou skladbu velice účinných metod, jež dokáží změnit život k pozitivnímu za mimořádně krátkou dobu, o čemž se jistě přesvědčíte sami … 

O lektorovi:  Jan –Ag- Světlák

V současné době působí v Praze, centru služeb pro rozvoj osobnosti „Kristall“ www.centrum-rozvoje-osobnosti.cz, kde se věnuje terapeutické praxi, pořádá semináře a vede úspěšně kurzy zaměřené na osobní rozvoj. Zabývá se učením Vyššího Já, práci s Léčivými i transformačními energiemi, terapeutickými systémy jako Spiritual response therapy, Touch of Light, či Quantum healing. Je jedním ze dvou certifikovaných lektorů Intuitivního vnímání dle metody Marka Komissarova, ale vytváří i vlastní učební systémy zaměřené na terapie a osobní růst, do kterých zakomponovává prvky různých systémů magie, hermetismu, či kabaly, stejně tak jako poznatky z jeho studií psychologie. Vystupuje na veřejnosti a pořádá veřejné hromadné akce, jako jsou ukotvování energetických sloupů, léčení energiemi na dálku či kvantová napojování. 
 

Vše je energie … Celý svět kolem nás, každý tvor, rostlina i člověk – vše je energie, pouze vibrující na své hladině. Někdy jsou tyto energie při vzájemném kontaktu v harmonii a někdy nejsou … to je život, který žijeme a jsme jím obklopeni.  

Poznání světa energií nám může výrazně pomoci v našem duchovním i „osobním“ růstu – stát se „lepšími“, což je snaha, kterou v sobě máme zakódovanou všichni. Vhodnými duchovními praktikami jsme schopni se výrazně posunout. Pokud však pochopíme význam vlastních vibrací a způsob, jak se pročistit, jak fungují naše energetická centra a celý energetický systém a jak vhodně mentálně stimulovat navyšování energií, potom můžeme energie okolí a zdrojů využít k rychlejšímu svému růstu. S vyšší vibrační úrovní přichází nové mimosmyslové dovednosti a napojení na Vyšší vědomí, v závislosti na naší vlastní úrovni, na kterou jsme připraveni. To samozřejmě vyvolá potřebu pročistit energeticky nízké záležitosti našeho života, abychom byli schopni posunout vlastní vibrace na vyšší úroveň v relativně krátké období. Pokud se při tom naučíme tyto energie ovládat, dokážeme ovládat i působení energií na své okolí. Ač složitě vysvětlené, ve skutečnosti je to velice jednoduché. Vše se vším souvisí a náhody neexistují. Můžeme to nazvat moderní magií, cestou probuzení, cestou osvícení, či vysvobození z Matrixu, jak chcete …

 

Časový harmonogram:

Sobota – 09 – 20 hod.  s přestávkami a pauzou na oběd

Neděle – 09 – 18 hod.  s přestávkami a pauzou na oběd 

Cena semináře: Kč 2500,-  / EUR 94,-    

vzhledem k náplni a rozsahu meditačních technik je více než příznivá!

Záloha ve výši Kč 1000,- / EUR 40,-  se platí předem pro závaznou rezervaci vašeho místa, doplatek na místě hotově, případně převodem.

Seminář je prožitkově terapeutický, není zapotřebí žádný manuál, pokud si chcete dělat poznámky, můžete si přinést psací potřeby a zápisník.

Místo konání bude pravděpodobně v EFT Centru CB, ul. Jana Čarka 4, Č.B. (při menším počtu účastníků)

Ještě cca týden před konáním akce dostanete přesný mail se všemi informacemi a potvrzením místa konání.

Organitátorka akce : Alice Bláhová, alice.blaho@email.cz  te.775105161