Meditace v srpnu

25.08.2013 14:30

 

25.8. Terapie podvědomí + čištění rodové a osobní karmy

31.8. Energie Hojnosti, zrušení "slibů chudoby"

Seminář  terapeutické meditace 25.8. a 31.8.  v Č.Budějovicích

                                                         V rámci těchto seminářů si účastníci v meditaci léčí bloky vytvořené z traumatických událostí, otevírají se energii lásky, napojují se během zážitkové meditace na zdroj očišťujícího světla, prociťují jeho léčivé účinky a napojují se na energie lásky. Ze semináře si poté odnášejí velice silný léčivý emoční prožitek, zharmonizování energetických center, vnitřní sebejistotu, rozpuštění stresu, silný pocit lásky a vnitřní síly.

Terapie podvědomí a čištění karmy umožní ukončení rušivých vlivů a  negativních podvědomých porgramů z minulosti pro současné šťastné prožívání života, odložíte zátěže i rodová prokletí, které již nepotřebujete.

Energie Hojnosti  a zrušení slibů chudoby: když se nám nedaří dosáhnout větších výdělků či zisků, najít vhodnou práci nebo máme velké finanční ztráty, je velmi pravděpodobné, že jsme kdysi mohli dát sobě či druhým slib chudoby. (než abych byl zkažený, nešťastný bez lásky, radši budu chudý, radši bez peněz a milovaný než bohatý a opuštěný, dám vše za to jen když se uzdravím... apod.) V této meditaci zrušíme tyto nás blokující sliby a přijmeme energii Hojnosti do našich životů.

Lektor a terapeut světlem, napojení na  nejvyšší energie a andělské bytosti Jan Světlák, jeho web Světlo Atlantidy

            Sama jsem s Honzou absolvovala kratičkou terapii a sérii meditací, kdy mi pomohl se otevřít přijímání energie světla a dostala jsem se do kontaktu s úžasnými vyššími energiemi a bytostmi během chvilinky s pocitem, že jsem "doma", v absolutní lásce a ten pocit je ve mně i dnes jako trvalé napojení.  Dává mi pocit vnitřní síly a klidu.      Alice B.

Každý z účastníků popisuje změny k lepšímu i v praktickém životě.

Semináře terapeutické meditace probíhají cca 4 hodiny a ve skupině max.12 lidí, probíhající změny, harmonizace, léčení světlem a napojení na lásku má ohromnou sílu.

Přihlašuji se    na tuto meditace organizátorce semináře Alici Bláhové

Počet míst je omezen na max. 12 účastníků. Vzhledem k nárůstu zájmu, hlaste se raději co nejdříve.

Cena meditačního semináře 700,- Kč/os

Čas: od 14:30 do cca 18:30 hod

Kde: Č.B.,  místo konání se liší v závislosti na  počtu přihlášených a konkrétní info posílám mailem cca týden před konáním akce