VSTUP DO 5.DIMENZE - seminář 8.5.2016

08.05.2016 10:00

 

O 5. dimenzi toho bylo již mnoho řečeno, ale co udělat proto, abychom se co nejdříve 
a bezpečně uměli pohybovat v těchto vibracích?
 
A co nám to přinese?
 
                         
Tento seminář je založený na vysvětlení, jaký rozdíl je mezi 3. a 5. dimenzí, proč ve skutečnosti není 4.dimenze a čím je pro lidstvo a jeho vědomí tak zásadní právě vstup do těchto vibrací.
 
                                                   
 
Naučím vás duchovní techniky, které:
 
* rychle navýší zmíněné vibrace  
 
* urychlí proces do uzavírání karmických zatížení - to co vás trápí mnohdy mělo být již uzavřeno, rozpuštěno, ale někde jsme se zacyklili a stále opakovaně prožíváme co nám již nenáleží - naučíte se uzavírat to, co nám již neslouží
 
* vyzkoušíte si cvičení na koncentraci mysli a navýšení vašich vibrací 
 
* v 5.dimenzi otevřete schopnosti jako je  nadhled, vnitřní klid, harmonie...
 
* naladění se a  pochopení plánu duše a vyššího zájmu...
 
LEKTORKA: Šárka Lota
 
 Velice často se mluví o přechodu do další dimenze. Tato informace často v lidech vyvolává pocity strachu a hromady otázek, typu - zda budou schopni i oni "přejít". Co pro to mohou udělat? A co to vlastně v praktickém životě znamená. Poměrně dlouhou dobu jsme se udržovali ve třetí dimenzi, což nám už umožňovalo určité nahlédnutí do karmy, její pochopení a čištění. Tím jsme postupně duchovně navyšovali vibrace a spolu s navýšením vibrací Země jsme se posunuli k takzvanému přemostění (což je místo 4. dimenze). Po určitém prozření se člověk automaticky posouvá k tomuto "mostu", vedoucímu do dimenze 5. Na cestě od 3. do 5. dimenze, je připraveno mnoho duchovních mistrů, učitelů i průvodců. A to jak inkarnovaných, tak i tak i v jemnohmotných tělech. Každý člověk, pokud chce rozvíjet své smysly, vysílá signál, kterým si přivolá potřebného průvodce. Ti pak čistí jejich zbytkovou energii, ukazují cestu plánu duše, dolaďují energeticky či fyzicky nerovnováhu a připraví tak jednotlivé lidi podle jejich možností na přestup. Každy zatím může pracovat sám na sobě skrze dýchací techniky, meditace, jógu, koncentraci....tak, jak to každý vnímá nejlépe. V dnešní době je mnoho knih i technik s návody, jak pracovat s pozitivní myslí, tělem i emocemi, aby se stal náš život radostí a my se naučili žít svobodně v čistotě svého srdce, v  lásce a pokoře. Tím v sobě probudíme sílu Tvoření. Což je základní předpoklad pro vstup do 5. dimenze.
 

MÍSTO KONÁNÍ

Baby centrum Šikulka - školící místnost

Adresa i mapka centra:  https://www.sikulka.com/


ČAS KONÁNÍ

10:00 - 17:00 hod.
Na místě bude otevřeno pro nás již od 9:30 hod.

 

CENA SEMINÁŘE

Kč 1 700,-
 

 

 
Sebou: pohodlné oblečení (ne černé barvy), přezutí, psací potřeby, flash na zvukový záznam.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šárka Lota o sobě:

Narodila jsem se do úžasné doby 60. let. Byla jsem příliš malá, abych se mohla zapojit mezi Květinové děti, ale touha po svobodě, pravdě a poznání, se mi vryla hluboko do srdce. Život se se mnou příliš nemazlil, za což jsem s odstupem času „klukům Nahoru“ (jak  jim důvěrně říkám), neskonale vděčná. Jak jinak bych mohla pochopit princip karmy, její spravedlivosti a schopnostem přijímání, odpuštění, lásce a pokoře.

Od dětství jsem komunikovala ( tehdy né moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhrba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorosto velikosti vaší duše!