YUEN-čínské léčení myšlenkou

02.10.2013 17:30

YUEN  Kurz základní 3 dny v Č.Budějovicích - termín se připravuje

Yuen Method je metoda umožňující opravu jakéhokoli problému člověka na té nejzákladnější úrovni. Napravuje nežádoucí stav s okamžitou platností a to ať na fyzické, psychické, spirituální či jiné jemnohmotné úrovni.

Co je Yuen Method                                                                        

Yuen Method je léčebná metoda umožňující opravu jakéhokoli problému člověka na té nejzákladnější úrovni. Napravuje nežádoucí stav s okamžitou platností a to ať na fyzické, psychické, spirituální či jiné jemnohmotné úrovni. Používání metody vede k rozšiřování vlastního vědomí, uvědomování si universálních priorit a tím i sama sebe. Má vliv na kvalitu a vnitřní prožívání života. Posun vědomí při používání osvobozuje od hranic života, které jsme přijali za vlastní a utváří tak náš život otevřeným a šťastným.

Více o Yuen Method

Yuen Method je čínské energetické léčení při kterém se napravují nerovnováhy nežádoucích nastavení v energetických okruzích těla i mimo něj. Tyto opravy se provádějí na těch nejvyšších energetických úrovních a často při nich dochází k okamžitým napravením zejména fyzického stavu. Funguje tak, že lékař přímo a vědomě nastavuje vaše tělo i mysl pro správnou funkci a tudíž doslova opravuje daný problém. Využívá se při něm vnitřního rozpoznávání původních příčin problémů a myšlenkových oprav. Žádoucí stav pak přichází rychle a s lehkostí.

Není třeba hledat složité příčiny problému, rovnou se transformuje nerovnováha v energetickém poli do harmonie.

Tato metoda má původ v klášteře Shaolin, kde vystudoval doktor a mistr Kung-fu Kam Yuen (po něm i název metody). Později tuto metodu upravil pro použití pro lidi západní civilizace a začal jí vyučovat. Přivedl tak na západ jeden z nejúčinnějších nástrojů, který kdy existoval.

Co lze s Yuen Metodou?

* Náprava veškerých fyzických potíží (hybnost, bolest, dlouhodobé nemoci…)

* Opravy emočních potíží, strachů či fobií (klaustrofobie, strach z výšky, veřejný projev)

* Vztahy k sobě i ostatním (harmonie rodiny, sebejistota, rychlé učení…)

* Možnosti opravy jsou pro jakýkoli problém

*Odstranění překážek a hranic v prosperitě, úspěchu, fyzickém výkonu, kreativitě, hojnosti

 PŘIHLAŠUJI SE

 

Obsah výuky

* Výuka Yuen Method

* Práce s myšlenkou a jejím zaměřením

* Schémata oprav pro konkrétní problémy i universální použití

* Nauka o životních cyklech, podstatě člověka a mnoho dalšího…

* Rozšíření vědomí na možnosti okamžitých oprav

* Velmi rychlé a přesné intuitivní diagnostiky s okamžitou nápravou

* Testování  výsleků nápravy

Naučíte se rozpoznávat slabosti organismu, psychiky a energetických systémů u sebe i u ostatních. Posunete své uvědomování si skutečnosti na novou úroveň. Dostanete do rukou nástroj pro okamžité zdraví, hojnost, lásku, úspěch atd.  Svět a život se pak stává hrou a výzvou, která vás baví.

Organizátorka kurzu Alice Bláhová  PŘIHLAŠUJI SE

Lektor: Daniel Čépe, přímý žák Mistra Yuena, asistent a spolulektor Dr.Nývlta

Cena:  5000 Kč

Čím je pro mne tato technika

Denně zažívám okamžité změny vnitřních i vnějších fyzických projevů k lepšímu a to bezprostředně po opravách Yuen Metodou. Je to nástroj pro komplexní nápravu pro zdraví a šťastný růst života. Při poznání Yuen Metody se změnila má víra ve skutečnost. Stále se mi vrací vděčnost za to, že se ke mně dostalo to, v co jsem celý život věřil. Dnes je mým cílem aby tuto vnitřní harmonii, naplnění a štěstí mohli zažívat i ostatní. Děkuji

Všem přeji nalezení vlastní cesty a štěstí života. Těším se, že vám budu moci představit tento velký nástroj pro pomoc člověku a s tím spojené prožitky vyšších stavů vědomí.

Daniel Čépe, lektor a terapeut

 

Workshop s metodou YUEN  "Samovolné hubnutí"  2.10.2013 Č.Budějovice

3 hodinový workshop je zaměřený pro praktické léčení a spuštění SAMOVOLNÉHO HUBNUTÍ  .

Kratičká teorie o nabývání hmoty - nadváha nejsou jen tuky, ale také zadržovaná voda, nedostatečné vylučování buňečných zplodin, zvětšování objemu buněk, parazité, nedostatečný metabolismus, neschopnost buněk měnit cukry a tuky na energii.  Příčiny nadváhy mohou být nejen na fyzické úrovni, ale často se nacházejí též v naší mysli, emocích, podvědomí...Metodou YUEN lze tyto příčiny snadno najít  a nastavit naše tělo do funkčního stavu pro ztrátu hmotnosti a objemu. Výsledky jsou znatelné na všech účastnících. 

 

obsah workshopu:

  • příčiny nabírání objemu
  • jak na tukové trápení
  •  uvedení těla a mysli do funkčního stavu pro ztrátu hmotnosti
  • celostní harmonizace
  • ztráta hmotnosti pro každého účastníka 
 

 

Místo konání: Č.Budějovice - konkrétní místo sdělím po přihlášení dle počtu přihlášených, cca týden předem

Čas konání: 17:30 -20:30 hod.

Vstupné: Kč 500

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP  "YUEN-SAMOVOLNÉ HUBNUTÍ"  ZDE