Minikonstelace se Šárkou Lotou a Vicky

23.11.2020 17:30
Minikonstelace ukážou skryté příčiny vašich potíží, umožňují náhled souvislostí vašich problémů i v oblastech, kam jen tak někdo nedohlédne... 
 

Termíny:  

23.11.2020

  v čase od 17:30 - 20:30 h.

 
   
Zveme vás na podvečerní procházku spolu s Vaší duší a egem. Pojďme společně poznat tajemství Vašich momentálních obtíží, ať už vztahových, zdravotních, emočních, hojnosti, sebehodnoty,  či poznat co trápí Vaše těla a dušičky. 
Minikonstelace nám umožní postavit hned několik příběhů, s možností Rodinných, Karmických a Nadčasových konstelací nebo rozestavit konkrétní zdravotní důsledky, v podobě orgánů, částí těla či emocí, které důsledný zdravotní problém vyvolávají a vše rovnou na místě pročistit, ale především pochopit a na vše se podívat z jiného úhlu. 


Během konstelací dochází  k harmonizaci vzájemných vazeb nejen ve vztazích s ostatními lidmi, ale především mezi vlastními částmi sebe sama - mezi tělem, egem, duší, Vyšším Já a ke zrušení blokujících programů na všech úrovních.  
Minikonstelace jsou stavěny s ohledem na témata všech zůčastněných, podle naléhavosti řešení a pod vedením lektorek s napojením na Vyšší vedení  s kontrolou aurického vyzařování každého účastníka, takže se pročistí více energetických zátěží u všech přítomných.
Během 3 hod.trvání se postaví 4-6 konstelací.
 
Vstup je umožněn vždy 30 min. před začátkem, tedy od 17:00  a 13:30 hod.
Prosím přidte tak, abychom v uvedeném čase začátku mohli  opravdu začít a stihli předtím vyřídit administraci a pohodlné usazení.
 
Vstupné:  Kč 500,- pro každého (ať si staví nebo ne, čistí se vždy energetická/emoční témata u všech zúčastněných)
 
Místo konání: ADRESA v  Suchém Vrbném ZDE
 
Přihlášku prosím emailem na:   alice.blaho@email.cz