NEUROGRAFIE - základní dvoudenní workshop v Táboře

14.05.2022 10:00

Přeprogramujte svůj mozek na pohodu a zdraví pomocí kresby

14.-15.5.2022  v Táboře

 

Jednoduché a přesné postupy pro "nové nastavení" a přeprogramování neuronových drah od jakéhokoli problému k vašemu vytouženému přání.  Neurografie je nová metoda, která má své využití jak pro širokou veřejnost, tak pro terapeutické účely a je vyústěním dlouholetých vědeckých bádání.

Foto neuronové sítě mozku převzaté z webu National Geografic Foto obrázku přeprogramování  problému 
 Kresbou je neuronová síť nastavená nově. 

 

Každý z nás zažívá nějaké problémy, traumata, životní krize, negativní pocity nebo nemoci, které nám znepříjemňují život každý den.

Necítíme se pak dobře a hledáme cestu, jak z toho všeho uniknout a někdy je téměř nemožné najít příčinu nebo se problému zbavit.

Náš každodenní život „jede“ podle starých vzorců chování a tím škodíme sami sobě, i když nechceme. Jednoduše by se dalo říct, že starých vzorců je potřeba se zbavit a nahradit je novými. Ale jak ?!

 

Nabízíme jednoduché řešení...WORKSHOP NEUROGRAFIE

Co to je?

Workshop  je koučovací pracovní seminář, na kterém nedostáváte pouze teoretické znalosti, ale rovnou si vyzkoušíte metodu a zažijete SKUTEČNÉ  změny HNED pod profesionálním vedením.

Neurografie je nový terapeutický vědecký  obor. Formou jednoduché kresby se mění naprogramování neuronů na nové žádoucí změny.

 

Jak probíhá proces změny?

Podle přesně daných  postupů. Nejedná se o automatickou kresbu!  Nejdříve se vyladíme na to, co chceme ve svém životě změnit,

přeneseme to na papír a pak rozkreslujeme a vytváříme nové cesty a propojení k žádoucí realitě.

Kromě toho, že se věnujete velmi kreativní a zábavné  činnosti, má kresba neurografiky spoustu výhod:

  • naučíte se  univerzální kód, který je snadno srozumitelný a snadno ovladatelný
  • získáte neverbální komunikační nástroj s naším podvědomím
  • okamžitá úleva od stresu a negativních emocí
  • po zvládnutí techniky si může člověk pomoci sám bez dalšího dohledu terapeuta
  • lze jej použít pro osobní nebo profesionální růst
  • dokážete svůj mozek i své myšlení doslova přepsat a naučit se efektivně zvládat každodenní stresy nebo se jich úplně zbavit
  • vytváří nová spojení pro radostný a úspěšný život

Na co všechno se dá technika použít?

Díky této technice si dokážete v mozku vytvořit nová neuronová spojení, nově aktivovat síť neuronů a oživit i nefunkční neurony. Tato technika pomáhá otevřít vědomí, transformovat myšlení, najít řešení problémů a celkově si změnit život k lepšímu. Pomocí fixu, papíru, pastelek a linie, kterou vás naučíme používat, můžete skutečně vyřešit mnoho svých problémů nebo si naplánovat nový, lepší a kvalitnější život ve všech oblastech. 

Výhodou je, že nemusíte ani umět kreslit.

 

PŘIHLÁŠKOVÝ FORMULÁŘ NAJDETE V LEVÉM SLOUPCI

 

Co na workshop potřebuju?

Silnější papír A4 nebo skicák A4, nelihový černý fix silný a slabý (dvě různé tloušťky) a barevné pastelky nebo fixy či voskovky.

 

Jaký je program workshopu?

1. DEN

 * Úvod do fungování neuronů v mozku, jejich komunikace s tělem, vědomím, Vesmírem

 * Úvod do metod Neurografie

 * Zpracování vašich dvou problémových témat, uvolnění stresu

 

2. DEN

 * Rozklíčování vnitřního konfliktu, od chaosu k jasnosti

 * Výstavba nových neuronových spojů ke splnění přání

 * Tipy na použití Neurografie a příklady z praxe

 

Co mě s Neurografií čeká?

1. Neuro-koučink:  Přenastavení čehokoli

 

Dle vašeho výběru si první den kurzu přenastavíte dvě témata. Může to být cokoliv, co vám vadí, co nechcete, aby se vám už dělo. Rozpustíte stres a bloky, které nechcete a vyladíte se na to, co chcete.

 

Zpracovat lze vše, na co si jen vzpomenete. 

Např: zdraví, finance, vztahy, zaměstnání, studium, strachy, stresy a mnoho dalšího...                                                   

 

 

2. Neuro-koučink: Jste zahlceni a nemáte jasno?

Možná si říkáte:  "Plácám se v tom, nevím jak z toho ven, mám toho moc, nevyznám se v sobě, pořád se mi něco děje, snažím se a nic, nevím co dělat..." 

 

Cítite se divně, nevíte co vám je, možná nejste zcela ve své kůži, ale nevíte proč nebo se nemůžete rozhodnout...na to vše vám pomůže tento neuro - koučink. 

 

Tento koučink vám pomůže udělat si jasno, klid a zaměření na to, co je pro vás nejlepší.

 

 

Kdy:   14.-15.5.2022

Čas :   10 - 16/17  hod.

Podle počtu účastníků, tempa kreslení a množství vašich dotazů je pohyblivé ukončení workshopu.

Investice: 3600 Kč 

Na místě bude možno dokoupit certifikát, který opravňuje uživatele využívat metodu pro své účely. Cena certifikátu je 200 Kč.

Účast na workshopu nezahrnuje oprávnění k výuce, workshop je určen výhradně pro aktivní sebekoučink.

 

Lektorky: 

Alice Bláhová  - úvod, fungování neuronů a organizace

Věra Michalicová - vede koučvací praxi Neurografie

Sama ve svém životě díky Neurografii zažívá neuvěřitelné změny. Nejintenzivnější změnou je, po celoživotní neplodnosti a nákresu stromu přání, krásné zdravé miminko. Pokud vás metoda zaujala, neváhejte, zvládne ji opravdu každý a můžete si vědomě řídit svůj život.

 
PŘIHLÁŠKOVÝ FORMULÁŘ NAJDETE V LEVÉM SLOUPCI

 

REFERENCE ABSOLVENTŮ

Ahoj Ali, i když sem tam mě přepadne divný stav, hlavní je, že jsem už bez panických záchvatů. Občas mám ještě takové stažení, strach, úzkost nebo co to je....ale funguju a to je hlavní. Určitě se celkově se můj stav zlepšil a obrázky kreslím dál. V.P.

------------------------------------

Absolvovala jsem toho již mnoho, obzvlášť za poslední roky. Studovala psychosomatiku, praktikuji regrese, autoregrerse a pracuji denně s lidmi. Toto je jeden z nejlepších kurzů, kterými jsem prošla. Už od kurzu samotného vidím a vnímám, jak se věci dějí a leccos se dalo do pohybu, obzvlášť v tématech, kde jsem měla pocit stagnace, uvíznutí. Nechávám vše plynout a je mi prima. K.D.

-------------------------------------

Při posledním úplňku v Býku, jsem si vyzkoušela malování v akutní záležitosti. Cítím hodně úplňky všechny, ale tenhle byl tedy výživný, myslela jsem, že se mi rozskočí hlava a motala jsem se, jak kdybych vypila litr vína, i když to jsem nikdy nevypila, tak asi nemůžu srovnat. Tak jsem si vzala deku, pastelky a šla jsem malovat bolest a točení hlavy na zahradu. Po domalování obrázku už byla bolest mnohem mírnější a do 30 minut zmizela úplně. Byla jsem hodně překvapená. K.D. 

-------------------------------------

Alice a Věrko, u mě vylezla i témata, o kterých jsem si myslela, že je mám zpracovaná :-))))) Malovala jsem například - lpění a závislosti, vnitřní neklid, nesoustředěnost, strach z nesvobody, z nedostatku, sebehodnota, pýcha a egoismus, strach ze smrti, umírání, bolesti. Až teď vím, jak to vypadá, když je to úplně pryč. Moc děkuji Vám oběma za fenomenální techniku D.K.

-------------------------------------

S Neurografií jsem moc spokojená. Vždy, když se objeví nějaký problém, namaluju si na to obrázek, zklidním se a vše se tak nějak samo vyřeší a mně strašně baví pozorovat, jak se to samo stane. H.H.

-------------------------------------

Nemohla jsem sehnat zaměstnance. Už jsem ho zoufale potřebovala, dávala inzeráty a nic. Na kurzu jsem si namalovala Strom přání, abych ho našla. A on hned v pondělí přišel pošťák, že už toho má dost, že už nechce vozit poštu, ale neví kam by šel. A co myslíte?! Už je u nás. Neuvěřitelné! Za 24 hodin splněné přání.  H.K.