Základy EFT 2.3.2013

24.01.2013 16:23

Nový termín kurzu v Č.Budějovicích - 2.3.2013

Jednodenní Kurz základů EFT je určen pro každého, kdo se chce naučit základům EFT. Naučíte se správný "poklep" na meridiánové body v základní receptuře, dozvíte se jak sami sebe sabotujeme a proč nedosahujeme vůlí svých cílů, přestože máme znalosti i schopnosti jich dosáhnout, jak správně sestavit prohlášení aby byla účinná a jak se testuje stupeň emočního zatížení energetického systému. Naučíte se Techniku osobního klidu sestavenou tvůrcem metody Gary Craigem jako základ pro docílení vnitrní pohody a míru. Dostanete pracovní manuál EFT spolu se základními okruhy témat, jež je třeba uzdravit pomocí EFT, aby jste byli zdraví, úspěšní a šťastní. A na závěr si povíme o Zákonu přitažlivosti z filmu Tajemství (za jakých okolností nám nemůže fungovat a jak EFT pomůže změnit vše potřebné k tomu, aby fungoval), a proč někdy afirmace a pozitivní myšlení nefungují.

Pro koho je tento jednodenní kurz vhodný?
- kdo se chce naučit pomáhat sám sobě
- kdo se chce blíže seznámit s metodou EFT a vědět jak vznikla, jak funguje a v čem spočívá její úspěch
- kdo má zájem o svůj osobní růst a chce pochopit, proč se mu dějí nepříjemnosti v životě a zároveň se naučit způsob jak je eliminovat
- kdo chce zlepšit své zdraví, vztahy, práci, finance atd.
- kdo chce opravdu mít rád sebe a chce si zvýšit sebevědomí
 
Po kurzu zvládnete sami sobě pomoci od zdravotních potíží například bolestí zad, kloubů, hlavy, také alergií, migrén, nepříjemných psychických stavů a také třeba od emocí jako např. smutku, vzteku, lítosti, ale i závislostí na sladkém, přejídání, kouření. Součástí Kurzu základů EFT je i pracovní manuál, podle kterého můžete dál sami na sobě pokračovat doma.
Tento kurz neopravňuje k terapeutické činnosti a není náhražkou za lékařskou péči. I přestože často, v souvislosti s používáním metody EFT, dochází ke zlepšení nebo vymizení symptomů nemoci, vysazení léků předem konzultujte s ošetřujícím lékařem.
 
Cena Kč 1700,-
 
Příklady, kde si můžete pomoci sami sobě po absolvování kurzu:
 

 

bolesti kloubů, svalů
deprese
fobie
strachy
partnerské problémy
nadváha
astma
sebevědomí
bolesti hlavy
nespavost
zlost
bolestná ztráta
alergie
kouření
nemoci zažívání
dětské problémy
úzkosti
závislosti

 

 
Přihlášky a eventuální dotazy posílejte na kontaktní mail: alice.blaho@email.cz