NEURORESTART - opět otevřen pro vstup do online kurzu od 18.12.2013

 
Pro ty, kteří to nestihli v létě a rádi by se přidali do nového roku s novým nastavením svého mozku.

Program Neurorestartu a vstup zde

otevřená brána jen do 23.12.2013!

 

 

Stále je možné část videí shlédnout ZDARMA.

Upozornění: tyto informace jsou přístupné pouze na omezenou dobu, využijte je TEĎ! 

Může náš mozek za chudobu, neštěstí v lásce?

1) Shlédněte videa zdarma registrací na stránkách NEURORESTARTu 

Dozvíte se:

 • jak nám mozek brání v dosažení úspěchu
 • jak souvisí peníze a naše programy v mozku
 • jak sabotujeme svůj úspěch, učení, vztahy
 • co způsobuje, že se stále cyklíme a vůlí neumíme vystoupit z kruhu nezdaru?
 • Co je neurorestart a jak pomůže uložené programy v mozku změnit ve váš prospěch.  
 •  
 •                                                      
 •                                                        

 Videa o fungování mozku a vztahu neuronů k problémům jsou ke shlédnutí zdarma - registrace na NEURORESTART  klikem na obrázek videa.

 Registrace vás k ničemu nezavazuje a kdykoliv se můžete odhlásit z registrace.

2) WEBINÁŘE A ROZHOVORY VÝZNAMNÝCH OSOBNOSTÍ O JEJICH ROZVOJI DÍKY NEURORESTARTU:

1. WEBINÁŘ: mozek, spiritualita a vztah k penězům  -  již proběhl a ZDE si můžete přehrát záznam

Myslíte si, že peníze ovlivňují jen to, co si můžete koupit a dopřát? OMYL. Peníze ovlivňují celý váš život… vaše zdraví, vztahy, radost z práce… i duševní rozvoj. Jak souvisí spiritualita s penězi a proč mnozí lidé nevědomky blokují přísun peněz do svého života, i o tom bylo toto živé vysílání, kde se o své příběhy a cestě k penězům, úspěchům a osobnímu rozvoji podělili Jiří Vokáč Čmolík a jeho čtyři hosté

2. WEBINÁŘ: mozek, láska a partnerství - v PŘÍMÉM PŘENOSU- proběhne zítra  28.5. od 20:00hod. - nutná rezervace míst ZDE

 • Chemická reakce zvaná láska... Jak se zamilovat na povel?
 • Zamilovanost? Bezdůvodné štěstí? Odkud se to bere?
 • Láska prochází... mozkem?! Co o vztazích říká neurověda
 • Jak si do života naprogramovat LÁSKU?

Co kdybyste uměli svůj život zaplavit ”hormonem lásky”, díky kterému se cítíte tak krásně a neporazitelně... aniž byste k tomu potřebovali impulsy zvenčí?

Byli jste někdy zamilovaní? Jaký je to pocit? Co se děje ve vašem těle? Usmíváte se, nebo mračíte? Máte pocit, že zmůžete všechno na světě, nebo že vás zastaví každá prkotina?

Když jsme zamilovaní, náš mozek vyplavuje endorfíny, serotoniny a další všemožné -iny, které nás v přímém přenosu trans-formují do podoby blažených šťastlivců.

Vědci v neurolaboratořích to dnes umí sledovat v přímém přenosu. Dokáží “pozorovat lásku”... přímo ve vašem mozku. Zajímavá představa :)

Jak tedy souvisí láska a vztahy s naším mozkem? Je možné, abychom stimulací určitých center dosáhli stejných pocitů, jako když jsme zamilovaní až po uši?  Pokud ano, JAK?! Odpovědi najdete na webináři.

Kdo jej nestihl v přímém přenosu, ZDE  bude umístěn záznam.

 

3.WEBINÁŘ: "BOD ZLOMU"     vstup zde

Co mají společného ředitelka módního gigantu Channel, SEX koučka s populární talk-show v rádiu, hvězda českých muzikálů a zenový budhista? Jedno slovo... TRANSFORMACE.
V jistém období života jim “přecvaklo”, nadobro opustili svou minulost a vydali se na cestu vnitřního naplnění, které je přivedlo až k opravdovému úspěchu. Koho na živo uvidíte?

Martin Hausenblas - velký vizionář a úspěšný podnikatel. Celebrita českého byznysu. Jeho poslední projekt LIFTAGO v rekordním čase oslovil přes 60.000 lidí v 19 zemích světa.
Monika Trčková - krásná a půvabná... ředitelka CHANNEL pro ČR. Dámy, tohle musíte vidět! Pánové, vy dvojnásob ;) Chcete vědět, jak se transformoval život ředitelky ikonické značky CHANNEL?
Martin Pošta - před NeuroRestartem česká muzikálová hvězda, nyní šťastný kouč... CO se stalo?! Blesk komentoval jeho ukončení kariéry slovy " Šok, Martin Pošta končí s muzikálem!”
Turija Kempe - zenový budhista a výrazná osobnost české spirituální scény, majitel nakladatelství Čintámani, které vydává bestsellery osobního rozvoje jako je Jistou cestou k bohatství či Jak člověk smýšlí.
Julie Poupětová - nejznámější česká SEX-koučka s velmi populárním pořadem Sexy život na Frekvenci 1. Hmmm... tohle bude HODNĚ peprné povídání!

NĚCO NAVÍC:  VŠICHNI účastníci živého vysílání dostanou ZDARMA druhou nejčtenější knihu planety (hned po Bibli) - Poselství Garciovi - která poprvé vychází v češtině.
V přímém přenosu také uvidíte, jak chodí pan Vokáč Čmolík po střepech (!) a představí vám neuvěřitelnou technologii NECOMIMI - čelenka na mozkový pohon, která umí číst vaše myšlenky a emoce! Prozradí na vás i to, co nechcete...


REGISTRACE NA WEBINÁŘ I JEHO ZÁZNAM PO ODVYSÍLÁNÍ ZDE

 

Program Neurorestartu v části zpoplatněné a vstup zde:

 

Po uzavření 18.12. 2013 opět nově otevíráme jen na pár dní pro ty, kteří zůstali před branami.

250x250.gif

CHCI VIDĚT JAK TO DOPADLO V ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ  

NĚKTEŘÍ ČASTNÍCI SE S VÁMI PODĚLÍ O TO, JAK DOPADLI TI, KTEŘÍ VSTOUPILI.  CO VŠECHNO SE U NICH ZMĚNILO, JAKÉ JSOU JEJICH ZKUŠENOSTI S PROGRAMEM A JAK SE TO PROJEVILO VE VZTAZÍCH, V PRÁCI, V SOUKROMÍ, NA PENĚZÍCH....atd.