Jmenuji se Alice Bláhová a zabývám se metodou EFT od roku 2007,  Novou Germánskou medicínou, Meta Medicínou a FASTER EFT od roku 2009.  

    POMŮŽU   VÁM  NAJÍT

RADOST  A   UŽÍVAT  SI   KRÁSY  ŽIVOTA 

Celý život jsem NĚCO hledala. Intuitivně jsem cítila, že existuje důvod mé nespokojenosti a problémů v životě, stejně tak jako i účinný lék.  Vyzkoušela jsem různé metody a žádná mi nepřinesla odpovědi na mé otázky ani účinnou pomoc zároveň.  Pak mi do života vstoupilo EFT a já věděla, že jsem u cíle svého hledání a zároveň i u krásného startu nové etapy mého života.  EFT mi přináší velké poznání o sobě, pochopení i řešení příčin problémů, duchovní rozvoj a v neposlední řadě radost z mé práce s klienty i úctu k neskonalé kráse uzdravení a prozáření vašich dušiček při samotném procesu terapie.

Jsem přesvědčená, že jsme zde na Zemi všichni proto, abychom byli šťastní, úspěšní, tvořili to co opravdu chceme zažívat a věřím, že v každém z nás je světlo, láska a božský původ, chcete-li genialita a láskyplná neskonalá moudrost. EFT mně i lidem na celém světě přináší úlevu od nechtěných emocí, přesvědčení, myšlenek a pocitů. Každodenně si od počátku mé práce na sobě pomocí EFT  uvědomuji a prožívám, že se mi nejen hluboce ulevuje od nechtěných prožitků, ale zároveň se mění a doslova uzdravuje celý můj život.   

Snad největším zjištěním při mé práci na sobě i s klienty je, že ať už se nám děje v životě cokoliv, není to zlým osudem ani  karmickým trestem nebo snad nějakou školou života, kde dostávám zapeklité lekce. Je to jen a jen naše tvorba. A jak to děláme, že si tvoříme zrovna problémy, když je vědomě nikdo nechce?  Vše je výsledkem našeho vnímání situací, rozhodnutí, systémem přesvědčení o nás samých, a zautomatizovaných reakcí na své okolí. A to vše většinou zcela bez uvědomění, že takto tvořím například neplodnost, deprese, chudobu, nekvalitní vztahy... Máte-li chuť skoncovat s nevědomými programy na vytváření problémů, přijďte a já se vás zeptám na to co se vás ještě nikdo nezeptal a vy si pak sami odpovíte JAK si vytváříte VÁŠ problém?   A pak vám ráda pomůžu zrušit vaše naprogramování na vytváření problémů. přesně tak jak to vy budete chtít, cítit a potřebovat.

Na poli energetické psychologie, EFT a Nové medicíny se stále objevují nové poznatky a účinnější postupy. Těším se na další a nová školení i od zahraničních lektorů, abych vám mohla nabízet profesionální terapeutické služby a přinášet lepší úlevu od potíží i moderní výuku pro vaše použití EFT technik.

   EFT Centrum CB   je tu pro vás. Naučte se uzdravovat své emoce s námi a uzdravíte sebe i svůj život.

 

DALŠÍMI SPOLUPRACUJÍCÍMI KOLEGY A LEKTORY  SE SPECIALIZACÍ JSOU:

Eva Pospíšilová  

Vede odborné kurzy na hubnutí s technikami EFT, komplexním pohledem na problematiku hormonů a stravy respektující osobnost a jedinečnost každého člověka. Další informace o její metodě na www.hubnutí-eft.cz

 

Mgr. František Nagy MBA

Slovenský kolega vede kurzy a šíří poznatky z Germánské nové medicíny. Tato unikátní metoda bude v budoucnu patřit mezi základní znalosti a léčebnou metodologii celého světa, díky objevu zákonů "železného pravidla rakoviny". Již nyní se používá jako přesný diagnostický nástroj pro určení konkrétní a skutečné příčiny onemocnění i jako preventivní metodu včasného rozpoznání případného biologického konfliktu. 

Informace o Germánské nové medicíně na www.gnm.webnode.sk 

Vzdělání a odborná způsobilost

Střední zdravotnická škola - obor zdravotní laborant

Institut pedagogiky volného času-pomaturitní vzdělání v oborech managementu, psychologie, cestovního ruchu

Silvova metoda kontroly mysli

Institut energetické psychologie - roční výcvik Terapeuta energetické psychologie a EFT, Autopatie a NLP(Sindy Zdena Katayama, Mgr.Jiří Čehovský)

Patakyovi - kurz Reflexní terapie

AAMET EFT CZ - 3.stupeň EFT Practitioner ADV. (Marta Nosková, mezinár.asociace EFT terapeutů)

AAMET EFT CZ - Matrix Re-imprinting (tvůrce Karl Dawson, lektor Marta Nosková)

AAMET EFT CZ Matrix Re-birth  (Sharon King Velká Británie, Marta Nosková)

International Meta-Medicine Association - seminář Meta-Medicíny ( by Richard Flook, USA)

Centrum Regeneračního Vzdělávání - Baňkování, masáže, meridiány (Dr.Wang Ying Wu)

Germánská nová medicína -  1.a 2. stupeň, Mírně pokročilí - lektor Mgr.Fr.Nagy MBA, Slovensko

 FASTER EFT -  Robert Smith,   Skills to Change Institute, Inc, Oklahoma City

KOUČ ÚSPĚCHU & EFT - Zdena Katayama, Vladimír Vymětal 

Hypnóza a terapie MORFICKÝCH POLÍ - R.Flook, AAMET

American Board of  NLP - Richard Flook

YUEN method - shaolinská technika léčení myšlenkou D.Čépe