EFT meditace na zvýšení našich vibrací - video 

  
VIDEO NALEZNETE DOLE NA STRÁNCE POD POPISEM
 

Dárek pro vás  je zároveň dárkem i na další dny, týdny a roky. EFT se používá velmi efektivně pro odstranění nechtěných emocí, pocitů bolesti, křivdy, smutků…emocí a myšlenek, které snižují naši vibrační úroveň a se kterými se necítíme dobře. Narozdíl od EFT technik, kdy se zaměřujeme na to, co nám vadí a poťukáváním na meridiánové body se nechtěné rozpouští, meditace využívá efekt meridiánové harmonizace k ukotvení pozitivních vibrací. 

​Přes všechny důležité složky - tělo, mysl, energie a srdce budeme vytvářet nové kvality míru, štěstí, lásky a světla v našem energetickém systému a informačním poli kolem nás.

 

Jak EFT meditace funguje?

Poťukáváním na EFT meridiánové body dochází k mnoha pozitivním účinkům v celé naší bytosti.

Přes fyzické tělo se dotýkáme sebe a stimulujeme harmonizační body našeho těla tak, aby bylo tělo uvolněné, harmonizované, klidné a mohla probíhat regenerace orgánů i na buněčné úrovni.

Přes naši mysl se zaměřujeme na nové kvality, které chceme integrovat do našeho energetického systému pro navýšení našich vibrací.

Přes náš energetický systém se rozpouští nežádoucí energie negativních emocí v nás a tím dochází k uzdravování našeho energetického systému, který se očišťuje a kvalitní životní energie může opět proudit správným způsobem. 

Srdce vyzařuje energoinformační vlny 50x silněji než mozek. Proto jej využijeme a přes srdíčko vyzáříme nové vibrace nejen do našeho těla, ale především do našeho okolí, aury a informačního pole kolem nás. Doslova se budeme koupat v nových pozitivních kvalitách, v nejvyšších vibracíh jichž jsme schopni.

Všechny tyto výhody EFT můžeme využít i v meditaci, jen s tím rozdílem, že se nebudeme zaměřovat na to, co nám vadí, ale naopak využijeme svou mysl na zaměření nových kvalit, jež navyšují naše vibrace a se kterými se cítíme blaženě. Možná už jste zkusili nějakou meditaci nebo relaxační techniku. Nyní můžeme její účinky ještě posílit současně na několika úrovních tak, že síla EFT meditace bude mnohem silnější a hlubší, tedy její výsledek bude i trvalejší.

 

Co můžeme očekávat?

Trápíte-li se různými strachy z něčeho, co ani nenastalo, starostmi o druhé, o sebe? Procvičováním každodenní EFT meditace na zvýšení vibrací můžete již po 3-5 dnech zjistit změnu intenzity strachů, uklidnění, uvolnění a celkový větší vnitřní klid.

Trpíte-li nedostatkem lásky, začnete po pravidelném procvičování cítit, jak se tento deficit zmenšuje a vy se uzdravujete i na hlubších úrovních. Začnete cítit větší vnitřní spokojenost.

Možná máte pocit stagnace, stojíte na místě a nevíte co máte dělat, jste nějak zaseknutí? Zvýšením vibrací můžete docílit „nadhled“, nový příval energie do vaší situace, věci se mohou i samy dát do pohybu tím správným směrem.

Máte-li chmurné myšlenky, bolesti, nepříjemné nálady, tím jak začnete zaměřovat svou mysl na nové kvality alespoň po dobu 21 dní, vaše neuronové spoje se naučí novému zaměření a celkově se zlepší vaše nálady, váš mozek začne vyhledávat pozitiva vašeho žití. Váš energetický systém se začne přelaďovat do příjemných pocitů, pozitivních energií.

Jste-li nemocní, pak vnitřní stres způsobuje psychosomatickou příčinu vaší nemoci. Aplikováním EFT meditace na zvýšení vibrací pravidelně se začne rozpouštět postupně i tato stresová příčina nemoci.

Chcete-li jen zvyšovat své vibrace, abyste se stali více duchovními, měli více otevřené srdce, naplněné láskou a světlem, tato EFT meditace vám v tom velmi pomůže.

 

Jak EFT meditace probíhá?

Po celou dobu budeme poťukávat pouze karate bod na malíkové hraně ruky.

Sedíme zcela uvolněně,  ruku poťukáváme na klíně, abychom zůstali v uvolnění i při ťukání.

Je jedno, jakou rukou ťukáme.

Současně budeme zaměřovat naši pozornost do srdce, kde vytvoříme nové kvality pro navýšení vibrací.

Využijeme úžasnou schopnost našeho srdce  vytvářet  energoinformační vlny nových kvalit a vyzáříme je do našeho těla, aury a informačního pole kolem nás. 

Můžete si to představit tak, jako byste vyzářili ze svého srdce novou kvalitu do všech směrů kolem vás i ve vás a tím vytvořili v sobě a kolem sebe energetický světelný obal s novou kvalitou. Tento obal vás nabíjí tím pozitivním, podporuje váš energetický systém, vaše tělo vyživuje léčivými pocity a vy ucítíte pozitivní kvality  ve vás i kolem vás. Po celou dobu vás ve videu povedu krok za krokem a budete překvapeni, jak jednoduchá technika udělá tak velkou změnu ve vašem bytí k lepšímu.

 

Image courtesy Idea Go at FreeDigitalPhotos.net