Kniha návštěv

Revmatiodní artritida

Lenka | 31.12.2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenost i s revmatoidní artritidou. Mojí maminku už trápí od jejích 40 let a nyní je jí skoro 60 let a s touhle nemocí opravdu dost trpí. Už jsem jí o téhle metodě říkala několikrát, ale má strach, že, by to u ní bylo na dlouho a že by se jí tím, (že by začala s touhle metodou) mohlo přitížit. Děkuji za Vaši odpověď.

Re: Revmatiodní artritida

Alice Bláhová | 06.01.2014

Děkuji za váš dotaz. Pokud vaše maminka nic nezkusí a nezmění, pak jí budou bolesti časem trápit víc a víc. Chce to? Má strach, že by to bylo u ní na dlouho, ale potíže má již 20 let. EFT metody jsou rychlé a rozhodně by to bylo několikanásobně kratší než již vaše maminka trpí. Ohledně délky vám nemohu říci přesně, protože to záleží na mnoha faktorech u vaší maminky (množství emočních stresů a rychlost její spolupráce při terapii-ta je individuální. Např.jsem měla paní, co po jedné terapii již neměla roztroušenou sklerózu, ale také jinou paní, co musela přijít 5x aby zmizel exém). Rozhodně se jí tím ale přitížit nemůže, pouze ulevit.

Deprese

Hana Kachlíková | 01.12.2013

Dobrý den mé zdrav. problémy začaly po velké fyz. a psych. zátěži-zdevastovaná páteř,cvičeční,plavání,jízda na kole-dnes téměř bez potíží-začátek potíží asi před 15 lety.Pak mi záněty šly do lymf.uzlin-chřipiy,angýny,povrchový zánět srd.svalu,vysoký TK. Samoléčba pomocí bylinek-lékaři neví jak...V souč. době mě v "přechodovém" období trápí úporné migrény vlekoucí se s přestávkami i celý týden!!!/Sumatriptan aktive-pomáhá jen slabě/.Asi před 2 lety mi paní Pacáková ze Zlína pomocí EFT zastavila 1 migrénu... Prosím o pomoc. Dalo by se s Váma spolupracovat pres skype? Ještě bych se chtěla zeptat na dceru-23let-studentku VŠE Vídeň-ta pred dva a půl rokem prodělala nějakou střevní bakterii. Potíže byly vleklé a ona si vytvořila psych. blok-potíže s příjmem potravy,přitom úzkostné stavy, aby moc nezhubla ze strachu se dokláže i pozvracet a řidší stolice.Pak se zase zklidní a jí docela i s chutí,pak ji něco rozhodí a je to nanovo. V souč době se začala léčit ve Vídni na klinice pro poruchy příjmu potravy a objednala se na EFT k paní CHrist.Kriechbaum...Prosím o radu a pomoc. Zdraví Kachlíková

Re: Deprese

Alice Bláhová | 04.12.2013

Dobrý den paní Kachlíková, děkuji vám za dotaz. Ohledně vaší dcery, jestliže již dochází na EFT terapii, pak myslím bude vše v pořádku. EFT je silná metoda a pokud terapeutka ve Vídni je zkušená, určitě pomůže. Pokud by chtěla dcera ušetřit za terapie, je možné se domluvit se mnou přes skype. To vlastně platí i pro vás, terapie dělám přes skype, bude nejlépe, když mi napíšete na mailovou adresu z kontaktů a domluvíme se. Tělo můžete navíc podpořit a zmírnit migrény přidáním hořčíku jako doplněk stravy.

endometrioza

Kaja | 05.09.2013

Dobrý den,
mám endometriozu III.st., před rokem a půl velká ložiska odstraněna laparoskopicky převážně na moč.měchýři a děložních vazech vč.čokoládové cysty na ovariu, částečná excize poškozeného vazu a pak do součastnosti léčba dienogestem,ale stále přetrvávají bolesti. Máte zkušenosti s léčbou endometriozy pomocí EFT.
Děkuji

Re: endometrioza

Alice Bláhová | 19.10.2013

Dobrý den, ano, byla u mne na terapii s touto diagnózou dokonce i moje paní doktorka a už při odchodu z terapie říkala, že má velmi příjemný pocit v podbřišku. Po 2 měsících jsem ji náhodou potkala a řekla, že je v úplném pořádku. EFT řeší skutečnou příčinu, proto je úspěšné i tam, kde klasická medicína zatím selhává.

můžete mi pomoci

Pavel | 08.06.2013

v roce 2005 jsem podstoupil ozařováná žaludu penisu - zhoubný nádor, v současné době často na penis útočí bakterie, viry a pod. vše je vždy léčeno antibiotiky, můžete mi pomoci jinou metodou jak se tohoto zbavit.

Re: můžete mi pomoci

Alice Bláhová | 10.06.2013

Dobrý den, určitě bych doporučila užívat Mokšu elixír (naleznete v záložce Produkty), funguje jak na detoxikaci těla od záření, chema, antibiotik apod., tak zároveň rozpouští stresy a příčinné negativní zážitky. Užívá se tolik měsíců, kolik roků trvá problém, u vás tedy 10 měsíců. I když byl zhoubný nádor odstraněn, nebyla odstraněná emoční příčina, proto se potíže stahují do této oblasti. Buď můžete podstoupit EFT terapii a příčinu odstranit rychle, nebo užíváním Mokši pomalu nebo spojit obojí pro hlubší a trvalý účinek. Nejen, že zmizí vaše potíže na fyzické úrovni, ale zároveň se zlepší vaše vztahy a váš pocit ze svého mužství.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertPeX | 07.06.2018

The prostate is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections from other regions in the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some with the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations per week will prevent cancer of prostate.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to adopt to be sure a wholesome prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to choose prostate examination at least once per year.

Polyneuropatie

Helena | 03.06.2013

Dobrý sen, chci de zeptat, zda máte zkušenosti s léčnou polyneropatie neznámého původu.
Děkuji

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek