Kniha návštěv

Re: Polyneuropatie

Alice Bláhová | 05.06.2013

Polyneuropatie je název pro určitý souhrn příznaků souvisejících s poruchou perif.nervů. EFT pracuje s příčinami poruch a problémů, tzn.že nezáleží na názvu či projevu nemoci, příznaků. Tak jako klasická medicína nedokáže vyléčit napr.Roztroušenou sklerózu a já sledovala po terapii uzdravení mé klientky v extrémě krátkém čase a prakticky od terapie již neměla žádné příznaky. Uzdravení trvá nyní více jak 1,5 roku. Věřím, že i vaše problémy jsou pomocí EFT řešitelné.

Poděkování

Zdena H. | 12.02.2013

Dobrý den, moc děkuji za vaši úžasnou pomoc. Nejen, že mě přestala bolet noha, ale začala jsem i lépe spát a jsem celkově víc v klidu. Ten stres z práce zmizel a nyní chodím do práce s očekáváním, jakou výzvu dnes zvládnu. Bez EFT a vaší pomoci bych se ve starých problémech plácala dál, vím to. Jste skvělá a děkuji za to, že jsem vás potkala.

Srdecni arytmie

Jarka | 30.01.2013

Dobry den, da se odstranit srdecni aritmie? Pracuju jako maserka v zahranici. Tuto praci mam velmi rada, ale nejakym zpusobem se tady necitim dobre. Obcas si tukam, ale nevim jakou vetu mam pouzit. Nevim jak na to. A da se odstranit i nadmerne poceni??Trapi me to uz spoustu let. Dekuji

Re: Srdecni arytmie

Alice Bláhová | 30.01.2013

Dobrý den Jarko, možná vaše arytmie souvisí právě s místem, kde se necítíte dobře. K určení toho, co si říkat je nejlepší absolvovat kurz nebo terapii např.po skype, kde se zjistí vaše příčina potíží a ta se pak bude ťukat. I nadměrná potivost se dá odstranit. Jak potivost tak arytmie nejsou příčinou ale následkem a k jejich odstranění je třeba najít a rozpustit emoční spouštěč.

ůnava

Pavel | 20.01.2013

Dobrý den v 18letech jsem prodělal operaci mozku (měl jsem nádor) následně jsem byl ozařován,nádor mi vymizel Následkem operace špatně slyším a mám šatnou paměť a trpím únavou. Letos mije 44 let
letos v letě jsem prodělal zápal mozkových blan.Únava se mi ještě zhoršila spím i ve dne několik hodin i když jsem spalcelou noc.Dá se pomocí EFT odstranit tato ůnava.

Re: ůnava

Alice Bláhová | 23.01.2013

Dobrý den, s únavou lze určitě pomoci. EFT je forma meridiánové akupresury a její aplikování stimuluje celý organismus. Můžete zkusit podle EFT manuálu (záložka ZDARMA) ťukat únavu. Pokud byste necítil žádnou změnu, doporučuji objednat se na konzultaci pro správné vyhledání a zacílení EFT prohlášení.

Dušnost, možná již i začinající astma

Marie | 17.01.2013

Prosím o radu, zda mi může také pomoci Vaše metoda EFT.Po rýmě mám projevy dušnosti a nejvíce je pociťují v noci kdy se budím z nedostatku dechu. Mnohokrát děkuji za vaše sdělení

Re: Dušnost, možná již i začinající astma

Alice Bláhová | 23.01.2013

Dobrý den, vaše dušnost pravděpodobně nebude pouze následek rýmy, spíše bych zde viděla emoční souvislost. Možná prožíváte s někým něco, co vás "dusí". Je třeba vyhledat emoční spouštěč a váš postoj, který dovoluje tuto dušnost. Na toto když se zacílí EFT, potíže samy zmizí.

Otevření pro vztah

Alena Vacková | 25.06.2012

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je EFT vhodná i pro mne. Jsem rok a půl po rozchodu a nejsem schopná se otevřít pro nový vztah. Ač si vědomě říkám, že je minulost za mnou, zřejmě to tak není. Chci se do budoucna k Vám objednat. Na kolik sezení je to poté potřeba a co je pak vhodné u poklepů říkat? Na internetu jsem četla, že věta Nejsem zablokovaná vztahům, ale to mi přijde jako vzívání negace. Děkuji

Re: Otevření pro vztah

Alice Bláhová | 02.07.2012

Dobrý den, pokud cítíte, že nejste schopná se otevřít pro nový vztah, pak tzn.že máte v sobě uložené bolestné vzpomínky, jež vám brání žít to co chcete. Říci si logicky "je to za mnou" neznamená, že automaticky odejdou i nepříjemné pocity. Emoce a logika jsou dva různé systémy. EFT skutečně vyhledává to, co je ve vás nepříjemné a poklepem na meridiánové body se toto nepříjemno rozpouští. Ovšem věta, "Nejsem zabkokovaná vztahům" není vůbec konkrétní a nebude tedy fungovat. Je třeba pojmenovat konkrétně to, jak víte, že nejste schopná se otevřít novému vztahu? A také najít to, co vám v tom brání. V tomto je EFT jedinečné a velmi efektivní!
Myslím si, že by mohlo stačit jedno až tři sezení, vše záleží na množství vašich bolestných prožitků, které jste si uložila v sobě a také na rychlosti jakou je bude vaše podvědomí ochotné rozpustit.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek