Kniha návštěv

Chlamydie

Eva Roubíčková | 22.05.2012

Dobrý den,zajímalo by mě,zda-li může EFT pomoci v odstranění chlamydií či podobných parazitů.

Re: Chlamydie

Alice Bláhová | 24.05.2012

Dobrý den, pokud se někde objevují viry, baktrerie či paraziti, znamená to, že jste prodělala emočně nepřijemnou situaci a nyní tělo reaguje na předchozí stres. EFT je nástroj pro emoční svobodu, tzn. že rozpouští uložené emoce ze stresové události a tělo se pak samo uzdravuje. Zjednodušeně odpověď na vaši otázku zní: ano, EFT může pomoci.

Kouření

Jana B. | 22.10.2011

Děkuji za konzultace EFT, po 15 letech jsem doopravdy přestala kouřit! Předtím jsem zkoušela snad 20x přestat pevnou vůlí, ale nikdy to nešlo dlouhodobě, dokonce ani v těhotenství jsem nedokázala přestat. Nyní po dvou terapiích nemám na cigaretu ani pomyšlení, nevím co je chuť si zapálit a neměla jsem žádné abstinenční příznaky. Je to úžasný pocit svobody, moc děkuji za skvělý přístup a pomoc, bez vás a EFT bych to nikdy nezvládla. Dnes už je to skoro dva roky, co jsem šťastná nekuřačka a za ušetřené peníze jsem si mohla koupit dovolenou u moře :-)

Liečba mačky technikou EFT

Belinda | 27.08.2011

Kocúr dostal silnú alergickú reakciu zrejme na poštípanie (pokousání) osou. Opuchli mu dýchacie cesty, oko /vyteká z neho sekrét s prímesou krvi. Lekár povedal, že oko je v poriadku a že to vyteká z neho hnis z opuchu. Podal mu antibiotikum a na oko mu dal mastičku s kortikoidmi. Problém je však aj v tom, že kocúr akoby strácal opuchom aj čuch a odmieta potravu. Prosím o radu ako mu pomôcť s EFT. Je dôležité, aby začal čo najskôr jesť. Veľmi ďakujem za odpoveď obratom.

Re: Liečba mačky technikou EFT

Alice Bláhová | 07.09.2011

Dobrý den, Belinda, dá se pomoci s metodou EFT vašemu kocourovi. Nevím, jak moc znáte práci s EFT, přesto můžete zkusit i jen podle základního manuálu ťukat sama na sebe vše, co byste cítila, kdybyste byla váš kocour a měla jeho problémy. Přeji brzké uzdravení.

žárlivost

Zdena S. | 17.08.2011

Dá se pomocí EFT odstranit problém se žárlivostí mého manžela? I když není opravdový důvod k žárlení, neustále mě hlídá a je to velmi svazující.

Re: žárlivost

Alice Bláhová | 18.08.2011

Žárlivost je znakem malého sebevědomí, kdy si dotyčný nevěří, že by byl dost dobrý aby byl opravdu milován, a proto podezřívá partnera a stále si ho "hlídá". Další možností neopodstatněné žárlivosti může být i již prožitá zkušenost s případnou nevěrou partnera a z toho vyplývající nedůvěra. Obě možnosti jsou dobře řešitelné pomocí EFT, rovněž tak vaše pocity z manželova přístupu k vám.

sebevědomí

Pavel Skřikavý | 14.07.2011

Dobrý den, mám potíže se sebevědomím. Stydím se mluvit na veřejnosti a mám strach se rozhodnout pro změnu zaměstnání, i když mi současné místo vůbec nevyhovuje. Pomůže mi EFT zlepšit mé mluvení a rozhodnost?

Re: sebevědomí

Alice Bláhová | 14.07.2011

Dobrý den, nepříjemné pocity z mluvení na veřejnosti jsou velmi častým tématem při terapiích. Klienti si velmi EFT chválí, jak jim pomohlo nejen odstranit nepříjemné pocity, ale dokonce v některých případech udělat z mluvení na veřejnosti i zábavu. Ve vztahu k vaší nerozhodnosti může EFT pomoci eliminovat zábrany, které vám stojí v cestě k tomu, co chcete.

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek