Kniha návštěv

fobie

Jarmila | 05.08.2015

Dobrý den, má 23letá adoptivní dcera (atyp.autismus)trpí asi 5 let fobiemi (psi, hmyz se žihadly, strach z prasknutí balónku..).Kvůli psům již 4 měsíce neopouští náš domek a zahradu.Loni byla u nás velmi šikovná paní,která aplikovala EFT - bohužel bez výsledku. Dcera během terapie tvrdila, že už se nebojí (terapie jí byla příjemná), když jsem však na chodbě předstírala, že k nám zvu sousedova psa,strach se navodil, ale dcera vyskočila a utekla do sousední místnosti, takže pro změnu nešlo v terapii pokračovat. Mohl by pomoci elixír Mokša? Bylo by možné, že by se každý měsíc rozšiřoval okruh míst,kam by byla schpná jít? Děkuji!

Re: fobie

Alice Bláhová | 09.10.2015

Dobrý den, Mokša funguje podle toho, jak si podvědomí samo vybere, co je třeba řešit jako první a nejdůležitější. Nedá se proto předpovědět, jak se změní její fóbie každý měsíc. Celkově bude ale určitě uvolněnější a klidnější, strachy budou slabší. Ze zkušeností od ostatních uživatelů Mokši přibližná doba čištění emocionálních a stresových bloků za jeden měsíc užívání odpovídá roku nashromážděných stresů. Z toho se dá odvodit, že pokud trpí fóbií např. 3 roky, pak by po 3 měsících užívání měly odeznít. Ovšem za předpokladu, že nebudou řešit kapky v souvislosti s podvědomím něco závažnějšího, pak se časově účinky prodlužují.

Diabetes

Jarka | 01.06.2014

Dobry den pani Blahova. Moje mama ma cukrovku typ 2. Uz asi 10 nebo 15 let. Ted ji je 54.Picha si inzulin od zacatku. Snazi se jist pravidelne, ale cukr ji dost stoupa.
Dnes mela 31mmol . Miva i 20 a nekdy zase kolem 10. Vim, ze je zablokovana. Vsechno ji boli - svaly, kosti. klouby. Porad narika. A rika, ze je nemocna. Ten inzulin ji proste nici. Nekdy ji masiruju. Jen na ni sahnu, uz krici, ze ji to boli. Je hodne precitlivela.
Kdyz se ji ptam, kde ji boli tak neodpovida. Moc rada bych ji pomohla. Myslite, ze by se s tim dalo neco delat? Myslite, ze by stacilo jedno sezeni u Vas? Jednou jsem ji objednala k chiropraktikovi, on se ji ptal na ruzne otazky, kdy ji to boli, kde ji to boli atd. A ona proste mlcela a neodpovidala. Nekdy u ni zkousim EFT, ale jen potukavam. Nevim jaka slova mam pouzit. Nevim co ji trapi. Dekuji za odpoved Jarka

Re: Diabetes

Alice Bláhová | 20.07.2014

Děkuji vám paní Jarko za otázku. Věřím, že vás trápí, když vidíte svoji maminku jak trpí. V první řadě bych vám doporučila EFT použít u vás, abyste byla vy v míru s tím, jak to maminka má. Pokud ona nechce spolupracovat a neodpovídá na dotazy, pak by sezení nemělo smysl. Terapii a změnu musí chtít především člověk sám. Můžete jí stáhnout a vytisknout EFT manuál zdarma a pokud by měla o metodu zájem, ať se ke mně objedná, ale jedno sezení rozhodně stačit nebude. Takové zázraky uměl jen Ježíš :-)

Parkinsonova choroba

Eva Schrollová | 25.02.2014

Vážená paní Bláhová,
mám přítele, který 10 let trpí Parkinsonovou chorobou. V posledním roce se jeho stav zhoršil, i když polyká denně až 20 prášků denně. Našel by u vás také pomoc? Děkuji za odpověď. Schrollová

Re: Parkinsonova choroba

Alice Bláhová | 25.02.2014

Dobrý den paní Schrollová, nemohu vám zcela jednoduše odpovědět, zda by se vyléčil úplně, i když dle mého to je řešitelné a uzdravitelné, ale úlevu a zlepšení by měl. Do jaké míry by EFT pomohlo záleží na manželově ochotě spolupracovat a také na aspektech, které vedly k chorobě. Na mé terapii rozkryjeme příčiny a také používám metody, které dokáží ty příčiny rozpustit. Rychlost a míra pomoci záleží právě na množství a intenzitě příčin. Určitě bych doporučila užívání Mokša elixíru https://www.eft-cb.cz/products/moksa-elixir-harmonie-v-kapkach/ a při první terapii, kde bychom rozkryli příčinu a viděla bych, jak manžel při procesu spolupracuje, bych vám dokázala říci více.

Revmatiodní artritida

Lenka | 31.12.2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenost i s revmatoidní artritidou. Mojí maminku už trápí od jejích 40 let a nyní je jí skoro 60 let a s touhle nemocí opravdu dost trpí. Už jsem jí o téhle metodě říkala několikrát, ale má strach, že, by to u ní bylo na dlouho a že by se jí tím, (že by začala s touhle metodou) mohlo přitížit. Děkuji za Vaši odpověď.

Re: Revmatiodní artritida

Alice Bláhová | 06.01.2014

Děkuji za váš dotaz. Pokud vaše maminka nic nezkusí a nezmění, pak jí budou bolesti časem trápit víc a víc. Chce to? Má strach, že by to bylo u ní na dlouho, ale potíže má již 20 let. EFT metody jsou rychlé a rozhodně by to bylo několikanásobně kratší než již vaše maminka trpí. Ohledně délky vám nemohu říci přesně, protože to záleží na mnoha faktorech u vaší maminky (množství emočních stresů a rychlost její spolupráce při terapii-ta je individuální. Např.jsem měla paní, co po jedné terapii již neměla roztroušenou sklerózu, ale také jinou paní, co musela přijít 5x aby zmizel exém). Rozhodně se jí tím ale přitížit nemůže, pouze ulevit.

Deprese

Hana Kachlíková | 01.12.2013

Dobrý den mé zdrav. problémy začaly po velké fyz. a psych. zátěži-zdevastovaná páteř,cvičeční,plavání,jízda na kole-dnes téměř bez potíží-začátek potíží asi před 15 lety.Pak mi záněty šly do lymf.uzlin-chřipiy,angýny,povrchový zánět srd.svalu,vysoký TK. Samoléčba pomocí bylinek-lékaři neví jak...V souč. době mě v "přechodovém" období trápí úporné migrény vlekoucí se s přestávkami i celý týden!!!/Sumatriptan aktive-pomáhá jen slabě/.Asi před 2 lety mi paní Pacáková ze Zlína pomocí EFT zastavila 1 migrénu... Prosím o pomoc. Dalo by se s Váma spolupracovat pres skype? Ještě bych se chtěla zeptat na dceru-23let-studentku VŠE Vídeň-ta pred dva a půl rokem prodělala nějakou střevní bakterii. Potíže byly vleklé a ona si vytvořila psych. blok-potíže s příjmem potravy,přitom úzkostné stavy, aby moc nezhubla ze strachu se dokláže i pozvracet a řidší stolice.Pak se zase zklidní a jí docela i s chutí,pak ji něco rozhodí a je to nanovo. V souč době se začala léčit ve Vídni na klinice pro poruchy příjmu potravy a objednala se na EFT k paní CHrist.Kriechbaum...Prosím o radu a pomoc. Zdraví Kachlíková

Re: Deprese

Alice Bláhová | 04.12.2013

Dobrý den paní Kachlíková, děkuji vám za dotaz. Ohledně vaší dcery, jestliže již dochází na EFT terapii, pak myslím bude vše v pořádku. EFT je silná metoda a pokud terapeutka ve Vídni je zkušená, určitě pomůže. Pokud by chtěla dcera ušetřit za terapie, je možné se domluvit se mnou přes skype. To vlastně platí i pro vás, terapie dělám přes skype, bude nejlépe, když mi napíšete na mailovou adresu z kontaktů a domluvíme se. Tělo můžete navíc podpořit a zmírnit migrény přidáním hořčíku jako doplněk stravy.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek